O nás

Vítáme Vás v masérském centru sokolovny Michle!

Čeká na Vás zde příjemné, moderní, nově zrekonstruované prostředí a těšit se můžete z široké nabídky služeb, které naše centrum nabízí.

Šatny, pro pány i dámy, jsou vybaveny uzamykatelnými skříňkami, wc, sprchou a pro každého návštěvníka je zde připraveno prostěradlo, osuška a pantofle, abyste se u nás cítili co nejpříjemněji.

Kombinace relaxační hudby, kvalitních domácích olejů a zlatých rukou našich masérů je odpočinek a uvolnění zatuhlého svalstva téměř zaručený!

Pokud se chcete dozvědět více o našich zaměstnancích, sjeďte o kousek níž.


Naši zaměstnanci


Masérka Tereza

Vystudovala masérskou školu, obor sportovní a rekondiční masér.

Sympatická, spolehlivá a stále se usmívající masérka, co klade důraz na kvalitní provedení masáže.

Terka je velice zkušená masérka s letitou praxí ve svém oboru. Zaměřuje se především na péči o tělo a podporu imunitního systému.

Zkušenosti s různými druhy masáží získala ve Wellness centru Infinit a poctivou péči o klienty se naučila při praxích v domově pro seniory Sue Ryder.

Specializuje se zejména na manuální lymfodrenáž, ale vyzkoušet u ní můžete třeba zdravotní masáž a nebo skvělou masáž s lávovými kameny či baňkami a hravě si poradí i s těhotenskou masáží.


Fyzioterapeutka Kamila

Vystudovala Fyzioterapii na FTVS UK kterou úspěšně zakončila s magisterským titulem.

Od roku 2020 se pohybuje ve fotbalovém prostředí. Nejdříve působila u fotbalového týmu FK Přelouč a poté u divizního týmu FK Čáslav. 

Zaměřuje se zejména na komplexní diagnostiku a terapii pohybových obtíží, na rehabilitaci po úrazech a operacích. Dále také na prevenci vzniku zranění a kompenzaci sportovní, či pracovní zátěže pohybového aparátu. Specializuje se na sportovní ale i klasickou fyzioterapii, kde cílí především na problematiku s krční či bederní páteří. Využívá kombinaci manuálních technik, tejpování a aktivní pohybové terapie s využitím metod na neurofyziologickém podkladě.

Cenné zkušenosti sbírala na klinice funkční medicíny Endala a zdravotní agentury Fall & Get Up.

Pomůže Vám zbavit se bolestí pohybového aparátu, porozumět jejich vzniku a naučí Vás jak jim předcházet. Dále pomůže ke zlepšení fyzické kondice, koordinace, stability a tím napomůže optimalizaci Vašeho sportovního výkonu či správného držení těla.Masérka Denisa

Vystudovala masérskou školu, obor sportovní a rekondiční masér.

Milá, spolehlivá masérka, co ráda vyjde lidem vstříc. Pomůže od bolesti svalů a problémů s pohybovým aparátem.

Díky praxi na sportovním gymnáziu v Kladně získala bohaté zkušenosti se sportovní a klasickou masáží. V domově pro seniory Sue Ryder se naučila kvalitní péči o klienty.

Přijít k ní můžete na jakoukoliv proceduru či masáž, které naše studio nabízí.

Specializuje se zejména na klasickou masáž, ale vyzkoušet u ní můžete také například výbornou baňkovou masáž, lávové kameny nebo míčkovací techniku, která slouží k rekonvalescenci po onemocnění dýchacích cest


Masér Tadeáš

Studoval Masérskou školu v Praze po dobu 5-ti let.

V roce 2015-2017 působil jako masér Českého Národního týmu juniorů v Biathlonu, kde nasbíral spoustu zkušeností se sportovními masážemi, tejpováním a regenerací pro sportovce.
Každý rok se účastní s motocyklovým týmem KBS UAMK Unhošť Mezinárodní motocyklové šestidenní, kde se stará o regeneraci a přípravu motorkářů k podání co nejlepších výkonu.
V letní sezoně 2019 zastupoval pozici výpomoc trenérů italského fotbalového klubu (citta di Dalmine) dorostenců a juniorů, kde zajišťoval zdravotnický dozor, maséra a výpomocného trenéra ve fitness.
Díky zkušenostem z rehabilitačního centra v Kladně, kde absolvoval odbornou praxi, umí i rehabilitační cviky na protažení beder, mobilizaci ramenního kloubu, atd..
Využít u něj můžete jakékoliv služby, které naše centrum nabízí. My však doporučujeme skvělou sportovní, zdravotní, relaxační nebo klasickou masáž.

Dokonale pomůže zlepšit Vaši fyzickou kondici a uleví od bolesti svalů, zatuhlosti kloubů či zlepšení držení těla.Naši mladí talenti


Masérka Anička

Je studentkou střední školy, oboru sportovní a rekondiční masér.

Anička je sympatická, důsledná a stále usměvavá masérka. Má zkušenosti nejenom s klasickou masáží, ale také s baňkováním. Díky sportovnímu založení má k masážím velice kladný vztah a klienti odcházejí vždy spokojení.

U Aničky můžete využít naší speciální letní akci "Levná neděle", ale objednat se můžete na jakoukoliv klasickou masáž.Masér Štěpán

Je studentem střední školy, oboru sportovní a rekondiční masér.

Štěpán je velmi talentovaný a precizní masér, který pečlivě naslouchá potřebám klientů. Perfektně zvládá klasické masáže a nyní se zdokonaluje, pod dohledem našeho personálu, aby mohl nabízet co nejkvalitnější služby.

U Štěpána můžete využít naší speciální letní akci "Levná neděle", ale objednat se můžete na jakoukoliv klasickou masáž.