O nás

Vítáme Vás v masérském centru sokolovny Michle!

Čeká na Vás zde příjemné, moderní, nově zrekonstruované prostředí a těšit se můžete z široké nabídky služeb, které naše centrum nabízí.

Šatny, pro pány i dámy, jsou vybaveny uzamykatelnými skříňkami, wc, sprchou a pro každého návštěvníka je zde připraveno prostěradlo, osuška a pantofle, abyste se u nás cítili co nejpříjemněji.

Kombinace relaxační hudby, kvalitních domácích olejů a zlatých rukou našich masérů je odpočinek a uvolnění zatuhlého svalstva téměř zaručený!

Pokud se chcete dozvědět více o našich zaměstnancích, sjeďte o kousek níž.


Naši maséři


Masér Tadeáš

Studoval Masérskou školu v Praze po dobu 5-ti let.

V roce 2015-2017 působil jako masér Českého Národního týmu juniorů v Biathlonu, kde nasbíral spoustu zkušeností se sportovními masážemi, tejpováním a regenerací pro sportovce.
Každý rok se účastní s motocyklovým týmem KBS UAMK Unhošť Mezinárodní motocyklové šestidenní, kde se stará o regeneraci a přípravu motorkářů k podání co nejlepších výkonu.
V letní sezoně 2019 zastupoval pozici výpomoc trenérů italského fotbalového klubu (citta di Dalmine) dorostenců a juniorů, kde zajišťoval zdravotnický dozor, maséra a výpomocného trenéra ve fitness.
Díky zkušenostem z rehabilitačního centra v Kladně, kde absolvoval odbornou praxi, umí i rehabilitační cviky na protažení beder, mobilizaci ramenního kloubu, atd..
Využít u něj můžete jakékoliv služby, které naše centrum nabízí. My však doporučujeme skvělou sportovní, zdravotní, relaxační nebo klasickou masáž.

Dokonale pomůže zlepšit Vaši fyzickou kondici a uleví od bolesti svalů, zatuhlosti kloubů či zlepšení držení těla.Masérka Denisa

Vystudovala masérskou školu, obor sportovní a rekondiční masér.

Milá, spolehlivá masérka, co ráda vyjde lidem vstříc. Pomůže od bolesti svalů a problémů s pohybovým aparátem.

Díky praxi na sportovním gymnáziu v Kladně získala bohaté zkušenosti se sportovní a klasickou masáží. V domově pro seniory Sue Ryder se naučila kvalitní péči o klienty.

Přijít k ní můžete na jakoukoliv proceduru či masáž, které naše studio nabízí.

Specializuje se zejména na klasickou masáž, ale vyzkoušet u ní můžete také například výbornou baňkovou masáž, lávové kameny nebo míčkovací techniku, která slouží k rekonvalescenci po onemocnění dýchacích cestMasér Tadeáš Ch.

Vystudoval masérskou školu v Praze, oboru rekondiční a sportovní masér po dobu 4 let.

Milý, ochotný a empatický masér, který zvládne perfektně pomoci od bolesti zad a zatuhlosti kloubů.

Je držitelem certifikátu maséra ve zdravotnictví, díky kterému má bohatou praxi ve zdravotních masážích.

Tadeáš prodělal odbornou praxi ve známých zdravotnických a fyzioterapeutických centrech jako je například OK Rehabilitace Praha – Prosek, FN Motol, Fyzioklinika Chodov a působil i v juniorském A teamu žen na Spartě.

Svými znalostmi dominuje ve zdravotních masážích, ale hravě si poradí také se sportovními a relaxačními technikami.


Masér Thomas

Studoval masérskou školu v Praze po dobu 4 let, obor rekondiční a sportovní masér.

Fyzicky zdatný masér, který si poradí s problematikou pohybového aparátu, ale zaručeně pomůže i od fyzické i psychické únavy.

Díky milému vystupování a vhodně zvoleným, individuálním technikám si tak na své přijdou klienti všech věkových kategorii.

Specializuje se zejména na sportovní masáže a relaxační procedury. Vyzkoušet u něj, ale můžete téměř všechny služby, které naše centrum nabízí.

Thomas prodělal svou odbornou praxi ve Fyzioklinice na Chodově, v rehabilitačním domě na Zahradním městě a v senior komplexu ve Vysočanech.Masér Marek

Je nejmladším masérem v našem týmu. Studuje masérskou školu v oboru rekondiční a sportovní masér. Je průběžně školen našim personálem, aby se mohl rozvíjet a zdokonalovat ve svém oboru.

Marek je velice talentovaný, milý a empatický masér, který se dokáže vcítit do problému klienta a tak dokáže perfektně pomoci od svalové problematiky zad, krční či bederní páteře

Specializuje se zejména na klasické a sportovní masáže, ale využít u něj můžete téměř jakékoliv služby, které naše studio nabízí.