O nás

Vítáme Vás v masérském centru sokolovny Michle!

Čeká na Vás zde příjemné, moderní, nově zrekonstruované prostředí a těšit se můžete z široké nabídky služeb, které naše centrum nabízí.

Šatny, pro pány i dámy, jsou vybaveny uzamykatelnými skříňkami, wc, sprchou a pro každého návštěvníka je zde připraveno prostěradlo, osuška a pantofle, abyste se u nás cítili co nejpříjemněji.

Kombinace relaxační hudby, kvalitních domácích olejů a zlatých rukou našich masérů je odpočinek a uvolnění zatuhlého svalstva téměř zaručený!

Pokud se chcete dozvědět více o našich zaměstnancích, sjeďte o kousek níž.


Naši maséři

Masér Tadeáš

Studoval Masérskou školu v Praze po dobu 5-ti let.

V roce 2015-2017 působil jako masér Českého Národního týmu juniorů v Biathlonu, kde nasbíral spoustu zkušeností se sportovními masážemi, tejpováním a regenerací pro sportovce.
Každý rok se účastní s motocyklovým týmem KBS UAMK Unhošť Mezinárodní motocyklové šestidenní, kde se stará o regeneraci a přípravu motorkářů k podání co nejlepších výkonu.
V letní sezoně 2019 zastupoval pozici výpomoc trenérů italského fotbalového klubu (citta di Dalmine) dorostenců a juniorů, kde zajišťoval zdravotnický dozor, maséra a výpomocného trenéra ve fitness.
Díky zkušenostem z rehabilitačního centra v Kladně, kde absolvoval odbornou praxi, umí i rehabilitační cviky na protažení beder, mobilizaci ramenního kloubu, atd..
Využít u něj můžete jakékoliv služby, které naše centrum nabízí.  My však doporučujeme skvělou sportovní, zdravotní, relaxační nebo klasickou masáž.

Dokonale pomůže zlepšit Vaši fyzickou kondici a uleví od bolesti svalů, zatuhlosti kloubů či zlepšení držení těla.


Masérka Denisa

Vystudovala masérskou školu, obor sportovní a rekondiční masér.

Milá, spolehlivá masérka, co ráda vyjde lidem vstříc. Pomůže od bolesti svalů a problémů s pohybovým aparátem.

Díky praxi na sportovním gymnáziu v Kladně získala bohaté zkušenosti se sportovní a klasickou masáží. V domově pro seniory Sue Ryder se naučila kvalitní péči o klienty.

Přijít k ní můžete na jakoukoliv proceduru či masáž, které naše centrum nabízí.

Specializuje se zejména na klasickou masáž, ale vyzkoušet u ní můžete také například výbornou baňkovou masáž, lávové kameny nebo míčkovací techniku, která slouží k rekonvalescenci po onemocnění dýchacích cest